napište nám objednavky@popapat.cz
nebo zavolejte +420 730 585 995

BlogRecepty

Kategorie:

Jednoduché „fitness“ Tiramisu z pěti surovin

Léto se pomalu blíží a vy už přemýšlíte nad tím, jakou zdravou a zároveň lehkou svačinku či dezert, připravíte k odpolednímu posezení se svými blízkými? Pak je tento recept přímo pro Vás!
Více informací...

Banánové brownies

Brownies je moučník pocházející ze Spojených států. Někdy se také jedná o rozpuštěnou a upečenou čokoládu. My si dnes ale představíme banánovou variantu, na které si můžeme pochutnat, i když se zajímáme o zdravý životní styl.
Více informací...

Skvělá, jednoduchá a zdravá pizza

Pizza patří mezi nejoblíbenější pokrmy mnoha lidí po celém světě. Taktéž ji můžeme zařadit mezi ne-příliš zdravé potraviny. Její nezdravost nespočívá v „zakázaných“ ingrediencích, ale v množství, které dokážeme spořádat.
Více informací...

Domácí pečivo z cottage sýru

Přebývá Vám v lednici cottage, blíží se jeho datum spotřeby a nestíháte jej dojíst? Nebo jste dostali chuť upéct si své vlastní pečivo? Pak je tento recept přímo pro Vás!
Více informací...

Zdravé linecké cukroví

Patříte mezi lidi, kteří si Vánoce bez cukroví neumí představit? Nemusíte se mu vyhýbat jako čert kříži, můžete zvolit odlehčenou variantu laskominek.
Více informací...

Jednoduché fitness lívance

Lívance představují oblíbený pokrm jak dětí, tak dospělých. Jejich jednoduchá příprava z nich dělá dokonalou zbraň na zahnání hladu.

Více informací...

Vybrané příběhy zákazníků

Lýdie důchodce
Zobrazit
Milan IT technik
Zobrazit
Karel Podnikatel
Zobrazit
Lucie Úřednice
Zobrazit

Recenze našich zákazníků

Robert (Frýdek Místek)

Děkuji za dovoz krabiček, s jídlem jsem naprosto spokojený. Vyhovují mi jak porce tak možnost dovozu na kliku, nemusím tak být vždy u předání. Ze začátku jsem měl trošičku problém zvyknout si na pravidelnost, ale nyní mi to již takto naprosto vyhovuje. Doposud mi téměř vše chutnalo, takže bych rád v odběru pokračoval i v následujícím roce.

Adéla (Ostrava)

Dobrý den, abych se přiznala, krabičky jsem si objednávala s vidinou, že ne vše zdravé mi bude chutnat. Teď můžu s lehkosti říct, že mé obavy byly zbytečné. Všechny jídla od vás mi chutnají a přešly mne chutě na smažená a nezdravá jídla. Za mne určitě doporučuji.

Marcela (Ostrava)
Dobrý den,
chtěla bych pochválit Vaše KRABIČKY- jste spolehliví, jídlo chutné a rozmanité. Při hubnoucím režimu, který jsem zvolila, jdou kila dolů. Nemusím se navíc starat, zda mám to či ono nakoupeno a čas strávený dříve v obchodě a přípravou jídla, mohu nyní věnovat relaxu po mé pracovní vytíženosti. Navíc vím, že jím pestrou a vyváženou stravu.
Marcela, Ostrava
zobrazit všechny recenze
Jídelní lístek Pátek 07.05.2021

Snídaně: Kaiserka s ovesnými vločkami, sýr, paprika a salát
Svačina 1: Zeleninový salát s jogurtem
Oběd: Svíčková na smetaně, celozrnný knedlík
Svačina 2: Šunka plněná sýrovo-žampionovou směsí
Večeře: Vepřové maso na kapustě, vařené brambory
6. jídlo: Tmavý toustový chléb s cottage

Zobrazit týden Skrýt
Jídelní lístek
Klientská zóna

Zaregistrujte se do naší klientské zóny a získejte přehled nad svými objednávkami.

Zaregistrovat se Skrýt
Klientská zóna